Základní informace:

* 1.12. 2022 | Evropa

Tým Old G je uskupením pěti Dota 2 veteránů, kteří by si rádi připomněli, jaké to je být špičkovým profesionálním hráčem. Druhotný úkol byl také stanoven – vyškolit několik neomalených mladíků, již se přestali ke „stařešinům“ chovat uctivě. Soupiska Old G je složena z trojce dvojnásobných mistrů světa, dalšími členy jsou zkušení esportovci s přezdívkami No[o]ne a MSS.

Sociální sítě:

Prvotní myšlenka o utvoření týmu Old G vznikla v myslích dvou legendárních jmen známých především díky svému působení v organizaci OG. Během tohoto období se N0tail a Topson společně s dalšími třemi esportovci navždy zapsali do historie Doty 2 jakožto jediní světový šampioni, kteří svůj titul dokázali obhájit.

Po The Internationalu 2021 si pětice šampionů z organizace OG již plně užívala svého důchodového období. Většině to však nevydrželo dlouho, neboť je stále lákalo jejich bývalé povolání. Jednou esportovec, navždy esportovec. Topson se na scénu vrátil již v polovině roku 2022 a podařilo se mu zlákat i svého bývalého parťáka a kapitána N0taila. Následně do týmu Old G přicestovali další dva veteráni s přezdívkami No[o]ne a MSS, kteří se stále řadili mezi světovou elitu.

Stařík přichází

Poslední volnou pozicí byla offlane a kdo jiný by mohl tento post zastat, než legendární Sébastien „Ceb“ Debs. Tato hvězda organizace OG se již dokonce jednou ze svého důchodu navrátila, takže proč by se nemohla „obětovat“ podruhé. Po zkompletování soupisky se tým Old G ihned přihlásil do prvního kvalifikačního kola 2. divize DPC ligy. To však v žádném případě není jeho finální destinací a veteráni jsou již rozhodnuti postupovat dál – mezi světovou Dota 2 špičku.

Zajímavosti o organizaci:

Top 5 úspěchů:

  1. Dosud se tým žádného turnaje nezúčastnil

Aktuální sestava:

No[o]ne

Volodymyr Minenko

prosinec 2022

Carry

Topson

Topias Taavitsainen

prosinec 2022

Midlane

Ceb

Sébastien Debs

prosinec 2022

Offlane

MSS

Arif Anwar

prosinec 2022

Soft Support

N0tail

Johan Sundstein

prosinec 2022

Hard Support

Související články: