BetBoom Team

Základní informace:

* 18. 4. 2022 | Rusko

Organizace BetBoom Team působí na esportové scéně od roku 2022. Svou cestu odstartovala ve velkém stylu, neboť se ihned zařadila mezi nejlepší týmy východoevropského regionu a pro další sezónu představila dosud nevídaný super-tým. Očekávání do budoucna jsou proto obrovská.

Sociální sítě:

Organizace BetBoom Team byla veřejnosti představena v dubnu 2022, kdy přijala bývalé hráče Dota 2 týmu Winstrike. Jednalo se o její úplně první krůčky na esportové scéně, přesto působily neochvějně a cílevědomě.

Nové uskupení nejprve ovládlo tier 3 turnaj Dota 2 Champions League Season 9 a následně po hlavě skočilo do mnohem nebezpečnějšího rybníčku – do regionální kvalifikace na první Major daného roku s názvem ESL One Stockholm 2022. Fanoušci se nestačili divit, neboť tým BetBoom na událost postoupil hned z prvního místa.

Na Majoru obsadili hráči ucházející 7. místo, jež do poslední tečky splnilo výzvu, kterou chtěla organizace BetBoom sdělit okolnímu světu – nový král východoevropského regionu právě dorazil. Během následujících měsíců si tým připsal další dvě výhry tier 3 turnajů a přišel čas na další, a ještě důležitější kvalifikaci, která byla vstupenkou na světový šampionát. Až na lehké zaváhání při střetu s Na´Vi si hráči BetBoom udrželi chladnou hlavu a hravě získali vše potřebné pro postup na TI 2022.

Na světovém šampionátu se bohužel další ze zázraků nekonal a hráči turnaj opustili z poslední příčky ve skupině. V listopadu bylo ohlášeno propuštění celé soupisky, čímž se uvolnila místa pro nejnadějnější talenty východoevropského regionu. Nově představené uskupení pro rok 2023– Pure, gpk, Nightfall, Save- a TORONTOTOKYO, nešlo nazvat jinak než super-týmem.

Předpokladů pro nastolení nových pořádku na evropské Dota 2 scéně má organizace BetBoom více než dost. Nyní však záleží, jak je dokáže vedení týmu zužitkovat.

Top 5 úspěchů:

  1. The International 2022: 19. -20. místo
  2. DPC EEU 2021/2022 Tour 3: Division I: 4. místo
  3. Dota 2 Champions League Season 14: 1 . místo
  4. Dota 2 Champions League Season 13: 1. místo
  5. Dota 2 Champions League Season 9: 1. místo

Aktuální sestava:

Pure

Ivan Moskalenko

prosinec 2022

Carry

gpk

Danil Skutin

prosinec 2022

Midlane

Nightfall

Egor Grigorenko

prosinec 2022

Offlane

Save-

Vitalie Melnic

prosinec 2022

Soft Support

TORONTOTOKYO

Alexander Khertek

prosinec 2022

Hard Support

Související články: